עו"ד מיכה גדרון                      

עו״ד מיכה גדרון הינו הבעלים של משרד עורכי דין מיכה גדרון. עו"ד גדרון נמנה על עורכי הדין הוותיקים והמובילים ביותר בתחומי התכנון והבנייה וההתחדשות העירונית, והוא אף נחשב לאורים והתומים בתחומים אלו בישראל. במרוצת השנים שיחק מיכה חלק מרכזי במגוון רחב של אירועים ומהלכים אשר התרחשו בתחום התכנון והבנייה בכלל, ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט, במסגרתם תרם רבות לבניית ופיתוח התחומים בישראל.

בין היתר, מיכה שימש במשך כשבע שנים כיו"ר ועדת הערר המחוזית לתכנון ובנייה של מחוז תל אביב, ובמסגרת זאת השפיע משמעותית על מאות רבות של עסקאות ופרויקטים מסוגים שונים ומגוונים במרכז הארץ. ניסיונו המקצועי הייחודי של מיכה מקנה לו יתרון יחסי משמעותי בכל הנוגע לייצוג יזמים, קבלנים, בעלי נכסים ולקוחות פרטיים, בפני מוסדות התכנון השונים כמו ועדות הערר המחוזיות, ועדות מחוזיות, וועדות מקומיות ועוד. יתרה מכך, מיכה מספק שירותים משפטיים איכותיים בכל הנוגע לייעוץ, ליווי וייצוג לקוחות בעתירות וערעורים לבתי משפט בנושאי תכנון ובנייה, היטלי השבחה, תביעות בגין פגיעה במקרקעין ועוד קשת רחבה של סוגיות הנלוות לתחומי התכנון והבנייה וההתחדשות העירונית.

בנוסף על כך, מיכה נמנה על המומחים הנודעים ביותר בישראל בכל הנוגע לתחום התמ״א 38. בהקשר זה חיבר מיכה את הספר הקנוני ״תמ״א 38״ במשותף עם פרופ׳ אהרן נמדר, לצד שורה של מאמרים מקצועיים בנושא זה ואחרים. יתרה מכך, מיכה משמש כיו״ר של ועדת התכנון והבנייה של לשכת עורכי הדין. מעבר לעבודתו המשפטית, מיכה הינו מרצה מבוקש במוסדות אקדמיים שונים ברחבי הארץ, והוא מלמד, בין היתר, את קורס דיני התכנון והבנייה במכללה האקדמית נתניה.

שפות
עברית, אנגלית […].

השכלה
[…]

Micha White Shirt - Transparent
michal

עו״ד מיכל הלברשטם דגני                     

מיכל מחזיקה בהתמחות מקצועית ייחודית ומעמיקה בכל הנוגע להיבטים השונים של תחום התכנון והבנייה ותחום המשפט המנהלי. במסגרת זאת, מיכל בעלת ניסיון רב בייעוץ, ליווי וייצוג משפטי איכותי של משרדי הממשלה השונים בפני בית המשפט לעניינים מנהליים במסגרת עבודתה בפרקליטות מחוז תל אביב. בנוסף, למיכל ניסיון רב גם בייצוג וליווי יזמים, קבלנים, בעלי נכסים ולקוחות פרטיים, בפני מוסדות התכנון השונים כמו המועצה הארצית לתכנון ובנייה, ועדות מחוזיות, וועדות מקומיות ועוד.

לצד פעילותה המשפטית, מיכל שימשה בעבר במספר תפקידים בעולם האקדמיה, לרבות כמרצה לקורס מחקר משפטי ומאגרי מידע, כעוזרת אקדמית לפרופ׳ אלון קלמנט במסגרת קורס סדר דין אזרחי וכן כרכזת פרויקט החונכות והמחקר המשפטי במרכז הבינתחומי.

מיכל הינה בוגרת תואר משפטים (LL.B) וממשל (B.A.) בהצטיינות מהמרכז הבינתחומי הרצליה. את דרכה המקצועית החלה במחלקה המנהלית של פרקליטות מחוז תל אביב, שם גם השלימה את התמחותה טרם הסמכתה ללשכת עורכי הדין בשנת 2008.

שפות
עברית, אנגלית.

השכלה
LL.B המרכז הבינתחומי הרצליה (2008).
B.A (ממשל) המרכז הבינתחומי הרצליה (2008)
שנת הסמכה: 2008.

עו״ד חגית הלמר                     

לחגית ותק מקצועי של למעלה מ-15 שנה, והיא צברה ניסיון עשיר ומגוון בכל הנוגע לתחומי התכנון והבניה, המשפט המנהלי ודיני סביבה. לחגית ניסיון מקצועי רב שנים בהובלת עתירות לבג״ץ, עתירות מנהליות, התנגדויות ועררים, הכנת חוות דעת משפטיות מורכבות ועוד.

לאורך שנות ניסיונה הרבות העניקה חגית ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי למשרדי ממשלה ורשויות מדינה, לעמותות ולגורמים פרטיים, בפני כלל הערכאות השיפוטיות, לרבות בג״ץ, בית המשפט לעניינים מנהליים ובפני מוסדות התכנון השונים.

בין השנים 2015-2016 היתה מרצה בבית הספר לקיימות במרכז הבינתחומי הרצליה.

את דרכה המקצועית החלה במשרד מסחרי, ולאחר מכן שימשה במשך שנים רבות כיועצת המשפטית של החברה להגנת הטבע, וכן כעורכת דין עצמאית בתחומי דיני תכנון ובניה ודיני סביבה.

שפות
עברית, אנגלית, צרפתית.

השכלה
LL.B, אוניברסיטת תל אביב (1997).
שנת הסמכה: 1998.

 

hagit